Darujme.cz

pomozme si


Milí Spoluobčané, příznivci projektu „Na Rybníce“,
jsme moc rádi, že jste se v takovém množství a s takovým elánem zapojili do zasílání námětů a do hlasování, co byste si na ploše „Na Rybníce“ přáli.

A protože bychom rádi pořídili více prvků než by nám umožnila získaná dotace (400.000 Kč) a splnili tak více Vašich přání, využili jsme nabídky Nadace Via a bezplatně si založili dárcovskou výzvu na portále darujme.cz.

Děkujeme Všem, kteří se do ní již zapojili a zakoupili si mošty z jablek z chudčického sadu Osvobození či jakýmkoli jiným způsobem na projekt přispěli.

Nyní máte možnost zakoupení stolního kalendáře „Chudčice 2021 – výlet do historie“, ve kterém najdete fotky zachycující Chudčice 1. pol. 20. století (např. kapličku na návsi, pekárnu, vlakovou zastávku), tak i fotky zachycující významné stavby a události (kulturní dům, chudčický hřbitov, hostinec Pod Horkou).

Až budeme mít od paní architekty zpracovaný projekt a bude jasné, pro které prvky jsme se společně rozhodli, bude na tomto portále spuštěna také možnost adopce jednotlivých prvků (strom, lavička, sportovní prvek, atd.)

Veškerý výtěžek z dárcovské kampaně na darujme.cz přijde na účet obce Chudčice a bude použit na přeměnu plochy „Na Rybníce“ dle Vašich přání a návrhu od paní architektky.

Vybraná částka až do výše 50.000 Kč bude pak Nadací Via zdvojnásobena!
Každá vaše koruna se tedy počítá hned dvakrát.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme krásné vánoční svátky a vše dobré do nového roku!

Realizační tým „Na Rybníce“